VJĢS 15.sezona sāksies 13.oktobrī!

Post date: Aug 31, 2012 3:8:8 PM

Apsveicam/jūtam līdzi (vajadzīgo pasvītrot) ar jaunā mācību gada sākšanos!

Kā ierasts, arī Vidzemes JĢS, mācību gadam sākoties, izsludina jaunās sezonas atklāšanu. Jubilejas 15.sezonā plānojam 8 nodarbību ciklu, ar pirmo tikšanās reizi 13.oktobrī Vidzemes Augstskolas konferenču zālē (ierastajās telpās) pretī autoostai.

Arī šajā sezonā visas VJĢS nodarbības ir atklātās - tātad tajās drīkstēs piedalīties jebkurš Vidzemes skolas 6.-12.klašu skolēns. Izmaiņas nav gaidāmas arī noteikumos. Sīkāk par jauno sezonu informēsim septembra otrajā pusē!

2012./13.sezonas kalendārs:

13.10. Cilvēku (iedzīvotāju) ģeogrāfija. Ļoti plaša tēma, kas sevī ietver saimniecisko, politisko un kultūras ģeogrāfiju. Viss par visiem!

03.11. Padomju ģeogrāfija. Šīs sezonas saldais ēdiens! Obligāts dress-kods - balts krekls vai blūze. Sagaidāmi neskaitāmi jautājumi par bijušo lielvaru. Buržuāzisko valstu problēmu apskats.

08.12. Vidzemes Atklātā olimpiāde. Nopietnākās sacensības šajā sezonā VJĢS. Dalīsim čempionu titulus, labākie iegūs vietas Valsts olimpiādē. No valsts olimpiādes atlasīsim 4 labākos, kas jūlijā dosies uz pasaules olimpiādi Kioto. Šovasar VJĢS pārstāvji Roberts Georgs Fimbauers un Armands Sebris startēja Pasaules olimpiādē Ķelnē, no kuras Armands mājās pārvedis bronzu!

19.01. Komandu mači. Popularitāti iemantojuši gan ar savdabīgo formātu, gan neprognozējamību. Vai pērnās sezonas labākā komanda no VVĢ spēs atkārtot panākumu? To noteikti negribēs pieļaut vairāk kā 20 citas komandas no visa reģiona!

02.02. Sakrālā ģeogrāfija. Kārtējais jaunums VJĢS kalendārā! Lai šo jubilejas sezonu padarītu īpašu, tādus esam sarūpējuši vairākus! Sakrālā ģeogrāfija stāsta par reliģiju, tās popularitāti, īpašībām, novirzieniem un novirzēm visā plašajā pasaulē!

Marts - Ģeoloģija. E.Birznieka JĢS pazīstamā nodarbība beidzot arī Vidzemē!

Aprīlis - izbraukuma nodarbība - Āfrikas ģeogrāfija. Eksotika no pirmā līdz pēdējam jautājumam!

Maijs - Sv.Brīvdaba. Pagaidām bez komentāriem!

Uz tikšanos jaunajā sezonā!