Vidzemnieki gatavi iekarot Rīgu!

Post date: Nov 13, 2013 3:11:44 PM

Līdz E.Birznieka JĢS Latvijas 38. Atklātajai olimpiādei atlikušas dažas dienas. Pērn labāko sešiniekā iekļuva uzreiz 4 novadnieki, turklāt visi no Valmieras Valsts ģimnāzijas komandas! Šogad trīs no tiem olimpiādē kā dalībnieki nepiedalīsies - Edgars Krastiņš, Roberts Georgs Fimbauers un Reinis Graviņš skolas gaitas ir noslēguši, tādēļ lielākās cerības ģimnāzisti liek uz komandas līderi Kristeru Zīveru. Bet, vai viņš varētu būt vienīgais medaļnieks?

6.-9.klašu grupā pērn diplomu sadalei VJĢS-isti netika ne tuvu, tomēr šogad ir parādījušās cerības - Pēteris Štāls (VVĢ) pēc 3.vietas pērnās sezonas VJĢS kopvērtējumā šogad sevi lieliski pieteicis Rīgā - 4.vieta priekšsacīkstēs! Noslēpumains ir Pētera konkurents Vidzemē Krišjānis Kucins (MVĢ) - ja šis jaunietis Rīgā ieradīsies, būs jau divi kandidāti uz augstākajām vietām!

10.klašu grupas rezultāti priekšsacīkstēs bija ļoti blīvi. Izteiktu favorītu vidzemnieku vidū nav, bet, protams, ceram uz pārsteigumiem! Tikmēr 11.klašu grupā startam gatavojas VJĢS līderis Miķelis Rikveilis (MVĢ), uz kuru TOTO kantoros koeficients ir knapi pāri vieniniekam (tas ir makten labi).

12.klašu grupā labāko četriniekā priekšsacīkstēs uzreiz 3 VJĢS-isti - Kristers Zīvers (VVĢ), Silvestrs Tīrons (V5V) un Arvis Simsons (CVĢ). Diplomiem jābūt, bet, protams, ceram uz pirmo vietu!

Vidzemniekiem Rīgā allaž veicies labi - turam īkšķus, lai šis gads nekļūst par izņēmumu!