Vecpiebalga gatavojas nenovēršamajam - Sv.Brīvdaba atgriežas pēc 10 gadu pārtraukuma!

Post date: May 13, 2015 2:53:28 PM

Apzinoties, kādā Latvijas nomalē (spriežot pēc transporta pieejamības un ceļu stāvokļa) šogad Sv.Brīvdaba notiks, žūrija ir gatava palīdzēt ar padomiem (un ne tikai) dalībnieku nokļūšanai uz starta vietas. Tādēļ, ja nepieciešama palīdzība loģistikā - droši zvaniet Gatim 26462702!

Aicināti visi Vidzemes skolu vidusskolēni!

VJĢS žūrijai jau 10 gadus ir ko atcerēties - viena no spilgtākajām un kolorītākajām Sv.Brīvdabas olimpiādēm notika tālajā 2005.gadā Vecpiebalgas pusē. VJĢS žūrijas un dalībnieku rindas mainījušās un šobrīd vien retais žūrijists pats tos senos notikumus pieredzējis, tādēļ laiks radīt jaunas leģendas un Vecpiebalgas pusē atgriezties!

Oficiālais sākuma laiks 16.maijā:

15:15, tikšanās vieta - Vecpiebalgas autobusa pieturā. Sekos pārgājiens (12km) ar olimpiādes jautājumiem un nepārvaramiem šķēršļiem.

Piemērotākie transporti:

Valmiera - Cēsis 13:35-14:14 --> Cēsis - Vecpiebalga 14:20-15:14

Madona - Vecpiebalga 13:10-14:30

Par tehnisko pusi:

Pārgājiena sākumā būs iespējams atbrīvoties no liekajām mantām, nododot tās žūrijas transporta līdzeklī. Pārgājiena laikā (~5h) būs nepieciešams rakstāmais, kāda uzkoda un iešanai pa granti un asfaltu piemēroti apavi. Un varētu noderēt arī aizsardzība pret lietu un ērcēm.

Vakarā nakšņosim kempingā teltīs - katrs pats atbildīgs par guļasvietu. Žūrija papildus teltis nenodrošinās. Neaizmirstiet, ka noderēs arī guļammaiss un paklājiņš. Un naktī sola +2 - esam gatavi!

Vakarā būs pieejams grils un ugunskurs - iespējams laicīgi iegādāties cepamgaļu vai citus vakariņu produktus.

Naktsmītnē būs tualetes - par tām neuztraucamies!

Nākošajā dienā sezonu noslēgsim ap 13:00!

Dalības maksa šoreiz 5 EUR. Tā ir summa par naktsmītnēm!

Uz tikšanos!