Varoņa slava Miķelim Dāvidam Viesturovičam no sarkanās Madonas!

Post date: Apr 07, 2013 12:21:49 PM

6.aprīlī Vidzemes Augstskolā pulcējās komjaunieši un pionieri, lai noskaidrotu, kurš spēcīgāks Vissavienības ģeogrāfijas zinībās. PSKP VJĢS ŽK vārdā ziņo biedrs, žūrijas vadītāja vietas izpildītājs Gatis Guntarovičs Kampernovs:

6.-9.klašu grupā veiksmīgākie un zinošākie bija madonieši, kuru starpā iespraukties izdevās vienam gulbenietim. Uzvara Mārim A.Bazulim (MVĢ), kuram otrā uzvara šosezon nodrošināja arī uzvaru pamatskolas dalībnieku kopvērtējumā! Otrais Padomju jautājumos Mārtiņš J.Ručevskis (GNVĢ), bet trešās vietas ieguvējs Krišjānis J.Kucins (MVĢ) acīmredzami gaida, kad Padomju Savienība izpletīsies Āfrikas virzienā - tad iepriekš minētie biedri Jurjevičam labākās balvas neatņemtu! Krišjānis otrais sezonas kopvērtējumā!

Suminam pamatskolas izcilniekus!

Apbalvošanas ceremonija tiks izsludināta pēc PSKP VJĢS ŽK XVI kongresa!

10.klašu grupā, kā ierasts, lielisks Miķelis Dāvids V.Rikveilis, kam pat ŽK piespriestās sankcijas par pretpadomisku izturēšanos neliedza sasniegt visaugstākos mērķus! Mārtiņš P.Indzeris (GNVĢ) - otrā rezultāta īpašnieks, Krista Annija S.Samcova (VVĢ) - trešā rezultāta. Ja pirmā vieta kopvērtējumā bija jau labu laiku zināma, tad otrās vietas liktenis izšķirsies Sv.Brīvdabā.

11.klašu grupā ierindā bija abi šīs grupas smagsvari. Pirmo reizi šosezon pārāks izrādījās Silvestrs V.Tīrons (V5V), kurš divu Valda dēlu cīņā pieveica Kristeru V.Zīveru (VVĢ). Oskars V.Mālnieks (MVĢ) uz sarkano Madonu pārvedīs trešās vietas diplomu. Kopvērtējums šajā grupā garlaicīgs.

12.klašu grupā duelējās kopvērtējuma līderi no Valmieras 11 varoņu komjauniešu vidusskolas. Šajā cīņā pārāks bija kopvērtējuma līderis Edgars A.Krastiņš, apsteidzot Reini I.Graviņu. Ar trešo vietu atzīmējās Jānis K.Zirnis. Kopvērtējumā brīnumi var notikt vien kādam no V11VKV līderiem neierodoties Sv.Brīvdabā.

Absolūtajā kopvērtējumā notikusi līderu maiņa - Miķelis apsteidzis Edgaru. Šie abi trieciennieki-izcilnieki arī sadalīs šīs sezonas paša paša dižākā titulu un iegūs mūžīgu slavu!

Šķiru cīņās rūdītākie madonieši savai skolai atguvuši vadību skolu kopvērtējumā, lai gan pārsvars ir niecīgs. Maijā noskaidrosim, kas ir kas un kas kas nav!

Līdz Sv.Brīvdabai 6 nedēļas!