Valmieras Pārgaujas ģimnāzisti negaidīti uzvar Komandu mačos!

Post date: Jan 25, 2016 5:59:30 PM

Apkopojot rezultātus, noskaidrojās uzvarētāji - Valmieras Pārgaujas ģimnāzisti no komandas "Deputāta Daiņa Liepiņa atbalsta grupa". Uzvarētāju sastāvā VJĢS senāk dzirdēti vārdi - Mikus Dāvis Liepiņš, Niks Cipruss, Artūrs Ķelpe un Danils Ņikiforovs. VPĢ uzvarēja pašos pirmajos Komandu mačos 2010.gadā, tagad beidzot tai izdevies panākumu atkārtot!

Turpat aiz VPĢ arī favorītu - madoniešu komanda "E.Z.A. Kompartija "Par Tikumīgu pornogrāfiju"", sekojošā sastāvā: Krišjānis Kucins, Dāvids Palieks, Māris Bazulis, Rebeka Birziņa. Pēc papildus ekspertīzes žūrija trešo vietu piešķīrusi komandai "Polārzvaigznes meklētāji" no CVĢ (Kristiāns Potašovs, Elīza Marta Stangaine, Agris Ratniks, Reičela Adele Bišere).

Aiz cēsiniekiem palika GNVĢ komanda "Savējie", otra MVĢ komanda "Multifunkcionālā vergu apvienība" un mājinieki VVĢ komanda "Kārlis bija Taizemē". Jāuzteic arī 7.vietā palikušie sākumskolēni no VPĢ otrās komandas "Jaunā ēra". Varbūt VPĢ un pat visai VJĢS tiešām tuvojas jaunā ēra?

Komandu mači veselu gadu vairs izspēlēti netiks, bet VJĢS savas nodarbības turpinās februārī, kad ķersimies pie aktualitātēm un nākotnes prognozēm!

Uz tikšanos!

Janvārī notikušajos ikgadējos VJĢS Komandu mačos kā ierasts bija kupls komandu skaits - šogad 25! Par favorītiem tika uzskatīti MVĢ ģeogrāfi, kas pērn pirmo reizi izcīnīja dubultuzvaru. Daudzas tēmas gana klasiskas - darbs ar karti, liekā meklēšana, tests, žūrijai izdevās arī dalībniekus nedaudz pārsteigt ar skaitļošanu un koordināšu meklēšanu. Kopumā punkti komandām krājās ļoti raiti, jo par dižgars Rainis reiz teicis, ka spēks meklējams vienībā.