Svarīgā Brīvdaba noslēgs 2013./14. sezonu!

Post date: May 09, 2014 2:19:23 PM

Mājup braukšanas variantu 18.05. ir maz, interesantākais valmieriešiem un smilteniešiem ir sekojošais:

Stāmeriena - Alūksne (4h ekskursija tur) - Smiltene - Valmiera. Kopējā biļešu cena līdz Valmierai sanāk 6,20 eur.

Nakšņojam mēs viesu bāzē teltīs. Jāmaksā ir 1 eur/pers + 7 eur par teltsvietu, tādēļ laicīgi sameklējam domubiedrus, lai nav katram sava telts. Teltī optimāli ir 4-5 pers.

Cenā iekļauti:

ugunskura vietas (vakariņās un brokastīs pikniks), piknika vietas, sporta laukumi (gatavojamies aktivitātēm), wc, duša, pirts ar baseinu (esam gatavi).

Līdzi ņemam:

Teltis (protams, guļammaiss, matracis un jebkas cits, kas nodrošinās komfortablus apstākļus guļvietā), pārtiku (cepamēdiens pie ugusnkura, piem. šašliks, desas, kartupeļi, baltais staipīgais brīnums vai kas cits; veikals būs pieejams gan Gulbenē, gan Stāmerienā), siltas drēbes (naktī būs ~+9), pirts drēbes, rakstāmo, normālus apavus grants ceļiem.

Piedalīties drīkst:

Visi VJĢS vidusskolas dalībnieki, pamatskolēniem iepriekš jāpiesakās pie VJĢS žūrijas vadītāja (draugos vai FB). Var ņemt līdzi draugus, paziņas, bet tad VJĢS dalībnieki par tiem uzņemas atbildību.

Kopējie cipari:

Iesim ~11km

Maksāsim ~4 eur par pasākumu + autobusa biļetes.

Labākie saņems balvas, sumināsim sezonas uzvarētājus!

Uz tikšanos!

13:00 izbraucam ar mazbānīti (biļetes cena 1,21 eur/pers.) līdz Stāmerienai. Tur tad arī notiks pārgājiens un nakšņošana.

Valmierieši un Smiltenieši var izmantot autobusu, kas izbrauc 8:40 no Valmieras, 10:32 iebrauc Gulbenē. Autoostā tiksimies, iziesim ekskursiju pa Gulbenes centru. Valmiera - Gulbene = 4,20 eur.

Šis pats bus der cēsiniekiem, bet tad jāpabrīdina Smiltenes AO, jo bus no Cēsīm ienāk vienā laikā ar busa uz Gulbeni iziešanu (9:25).

Madonieši, ja vēlas braukt ar autobusu, izmanto 10:10-11:50 busu. Tiekamies autoostā, iesildamies pasākumam. Uz 12:00 aicinam arī gulbeniešus, bet, ja gulbenieši vēlas, var jau pievienoties arī valmieriešiem.

Informācija par sākuma laikiem 17.05.:

Tuvojas maija viducis, kad ierasts ir VJĢS sezonas noslēguma pasākums - Svarīgā Brīvdaba. Pērn iepazinām Madonas pusi, bet šogad norises vieta izraudzīta Gulbenes pusē.