Suminam labākos!

Post date: Jan 12, 2012 2:12:32 PM

Turpinot iesākto tradīciju, atskatamies uz VJĢS 2011.gada rezultātiem un izsakam atzinības labākajiem skolas dalībniekiem! Jāteic, ka līmenis VJĢS sacensībās šobrīd ir ļoti augsts, par ko liecina mūsu dalībnieku panākumi kā valsts, tā starptautiskajās sacensībās! Pirmā nominācija, kā ierasts, ir Labākais ģeogrāfs pamatskolas grupā 2011. gadā. Lielisks sniegums visa gada garumā šajā grupā izdevies Miķelim Rikveilim, kuru VJĢS žūrijas kolektīvs arī atzīst par gada labāko pamatskolas jauno ģeogrāfu! Starp kandidātiem žūrija atzinīgi vērtēja arī Silvestra Tīrona gada pirmajā pusē sasniegtos rezultātus, kā arī Ernesta Ozoliņa rezultātus sacensībās Rīgā!2011. gada Labākās ģeogrāfes M.Šarapovas vārdā nosaukto atzinību izsakam Laurai Sikai, kura turpina krāt diplomus spēcīgā puišu konkurencē. Žūrija vēlas uzslavēt arī vienu no pamatskolas grupas līderēm - Laini Lupkinu un pērnās sezonas 12.klašu grupas sezonas līderi -Martu Mellēnu, kura nu jau ir papildinājusi žūrijas rindas.2011. gada Labākā ģeogrāfu komanda – Valmieras Valsts ģimnāzija turpina uzvaru gājienu E.Birznieka JĢS sacensībās Rīgā, turklāt, arī Vidzemē pērnajā sezonā šī skola atguva VJĢS kausu. Šogad skolas komanda atkal ir sacensību vadībā, pēc pirmajām nodarbībām izsakot pretenzijas uz kausa nosargāšanu! Žūrija noteikti vēlas uzteikt arī Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas komandu, kas startējusi ļoti kvalitatīvi - dalībnieku nav daudz, bet rezultāti ļauj stabili turēties līderu pulkā. Vairākus spilgtus līderus turpina veidot Madonas Valsts ģimnāzija, kas, kā katru gadu, aktīvi iesaistās cīņā par VJĢS ceļojošo kausu.Par 2011. gada VJĢS debitantu, V.Galkina vārdā nosauktās atzinības ieguvēju, VJĢS žūrija šogad noteikusi Kristeru Zīveru, kas savā pagaidām īsajā dalības laikā jau paspējis izcelties ar Vidzemes čempiona titulu!Jaunums šogad ir Sedas Viktora simpātiju balva - lielākais progress! Par pirmo šīs atzinības ieguvēju izceļam Reini Graviņu! Žūrijas kolektīvs straujas progresa pazīmes saskatīja arī Mārča Pikšēna, Dāvja Muskas un Laines Lupkinas rezultātos.

2011. gada Labākais pasākums – Lubūža brīvdaba. Spītējot lietum un aukstumam, pasākums izvērtās gana aizraujošs!

Gada varonis Brīvdabā 2011.gadā - Ingrīdas Ūdres vārdā nosauktā atzinība: Jānis Ozols (uuuūuuū). Jānis ir stabila Sv.Brīvdabas vērtība, kuru novērtēt par augstu nemaz nav iespējams. Popularitāti Lubūža krastos izpelnījās dziesma, kurā Jānis Ozols vairākkārt tika pieminēts.

Minēto dziesmu varat noklausīties šeit

2011. gada Labākā žūrija – VJĢS žūrija, kas sīvā konkurencē ar KHL tiesnešiem, Pasaules čempionāta daiļslidošanā žūriju un Okartes skatuves Raču un tā biedriem jau atkal ieguva VJĢS žūrijas simpātijas!

Un, visbeidzot, 2011. gada Labākais ģeogrāfs! Jāteic, ka 2011.gadā vairāki VJĢS dalībnieki uzrādīja lieliskus rezultātus kā VJĢS, tā E.B.JĢS, tomēr starptautiskajās olimpiādēs piedalījās un medaļu mājās pārveda tieši viņš - Jurģis Suts! Lieki piebilst, ka Jurģis ir arī pērnās sezonas kopvērtējuma Absolūtais uzvarētājs un sudrabs valstī apliecināja viņa zināšanu līmeni! Žūrijai lēmuma pieņemšanu šajā nominācijā apgrūtināja 2011.gadā lieliski startējošie Mārcis Šķēls, Armands Sebris, Silvestrs Tīrons un Edgars Krastiņš.

VJĢS žūrija izsaka atzinību visiem 2011.gada izcilniekiem, kā arī tiem, kam īstie panākumi vēl tikai sekos! Veiksmīgu un zināšanām bagātu 2012.!!!