Spēks ir vienībā - tur tā mācība! /Rainis/

Post date: Feb 17, 2019 6:38:23 PM

Kā ik katru mācību gadu, arī šajā VJĢS organizē Vidzemes skolu komandu sacensības, dodot iespēju sacensties skolēnu pašu veidotām komandām. Pēdējās sezonās Komandu mači bijuši spraigi un neprognozējami, izņēmums nesolās būt arī šis gads! Vai cēsinieki spēs atkārtot panākumu? Varbūt 2017.gada uzvarētāji gulbenieši atgriezīsies virsotnē? Ko pretī liks Valmieras un Madonas komandas? To visu noskaidrosim 23.februārī!

Nolikums VJĢS komandu sacensībām

1. Norises laiks, vieta, dalības maksa

Sacensības norisinās 23. februārī

VJĢS nodarbību uzņems Valmieras Valsts ģimnāzija (Leona Paegles iela 40, Valmiera).

Sacensību sākums - 10:00.

Turpinām bez dalības maksas

Līdzi jāņem rakstāmpiederumi, kalkulators, vismaz 2 krāsu zīmuļi vai flomasteri!

2.Dalībnieki

Par dalībnieku var kļūt jebkurš skolēns, kas mācās Vidzemes novadā. Skolēni veido skolu komandas, kurās ietilpst 2-4 dalībnieki no vienas skolas. Ja komandā ir 4 dalībnieki, vismaz vienam dalībniekam jāpārstāv pamatskolas grupa (komandā drīkst būt pat 4 pamatskolēni). Komanda izvēlas nosaukumu un nosaka komandas kapteini. No vienas skolas var piedalīties neierobežots komandu skaits!

Pamatskolu audzēkņiem ir tiesības startēt jebkurā vidusskolas vai ģimnāzijas veidotā komandā, iesaistītajām skolām/skolēniem savstarpēji vienojoties. Tas nozīmē, ka Cēsu 1.psk. vai Kusas psk. audzēknis var pievienoties, piemēram, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas skolēnu veidotai komandai, savukārt, trīs Valmieras sākumskolas skolēni drīkst aicināt komandā Smiltenes vidusskolas 11.klases skolēnu. Bet, Valmieras Viestura vidusskolas 7.klases audzēknis zem citas skolas komandas startēt nedrīkst.

3.Ieskaite

Komandu sacensībās tiek uzdoti jautājumi, kurus kopīgi jāatbild visiem komandas dalībniekiem. Sacensību noslēgumā tiek apbalvotas 6 labākās komandas.

Individuāli dalībnieki saņem kopvērtējuma punktu skaitu atbilstoši šīs sezonas VJĢS noteikumiem. Skolu kausa vērtējumā noteikumi paredz dubultu punktu ražu par komandas iespēto rezultātu, kas, gadījumā ja kāds no komandas dalībniekiem pārstāv citu skolu, tiek procentuāli sadalīta (līdzvērtīgi pēc dalībnieku proporcijas) starp skolām.

Neskaidrību gadījumā vēršamies pie žūrijas vadītāja Gata Kampernova - g.kampernovs@gmail.com; facebook vai 26462702 !

Uz tikšanos!