Laurai Drunkai agrie sestdienu rīti iepatikušies vidusskolā.

Post date: Jan 23, 2017 3:52:22 PM

Kā ierasts, imaginārais žūrijas dalībnieks Jānis G. arī pēc Antarktīdas, Austrālijas un Okeānijas nodarbības aicināja uz sarunu tās absolūto uzvarētāju. Un šajā sezonā jau atkal citu ģeogrāfu - šajā reizē Lauru Drunku!

Jānis G.: Kā sākās tavas gaitas VJĢS? Atbrauci, iepatikās un nolēmi apmeklēt regulāri?

Laura: Vispār nē, atbraucu 1 reizi 9.klasē un reāli nepatika, jo tas bija brīvdienās, bet pēc tam 10.klasē sāka iepatikties. Šogad es vienkārši sāku arī mazliet censties, jo sapratu, ka ir tīri interesanti īstenībā! :D

Vai, braucot uz nodarbību ar tik specifisku tēmu, tu jau nojauti, ka uzvarēsi?

Protams, ka nebiju ieplānojusi uzvarēt, kaut gan Noras DeGold mājaslapā (www.noradegold.com) biju izzīlējusi, ka uzvarēšu.

Kur smēlies zināšanas tieši par šiem reģioniem?

Jāatzīst, ka šī ir pirmā reize, kad mazliet gatavojos VJĢS nodarbībai, iespējams, ka tā ir panākumu atslēga. Mani iedvesmoja arī mana dvīne (Rebeka Birziņa), ar kuru kopā iemācījāmies Antarktīdas jūras pēc pulksteņa laikiem.(Antarktīdas aste ir vērta uz plkst.10!). Iespējams, vēl viens veiksmīgs apstāklis bija tas, ka šoreiz iztiku bez atpūtas iepriekšējā vakarā.

Kur palikuši divpadsmitie? Kāpēc esat tik maz un kā tas tevi ietekmē?

Ja godīgi, nav ne jausmas, iespējams, viņi ir nobijušies no konkurences, bet varbūt vienkārši ir aizņemti, jo pavada visas savas brīvdienas, mācoties 12.klases eksāmeniem. Maza konkurence mudina mani vairāk pacensties, jo, ja reiz savā klašu grupā uzvarēt ir tik viegli, varbūt ir jātiecas uz augstāku mērķi un jācenšas uzvarēt arī lielajā kopvērtējumā.

Ieskicē varbūt nedaudz idejas par tālāko pēc vidusskolas absolvēšanas – kur domā studēt?

Šis ir ļoti mānīgs jautājums, jo man ir diezgan dažādas intereses un tāpēc ir mazliet (ļoti) grūti izlemt, kas varētu būt mans dzīves aicinājums. Es ceru, ka pār mani pēkšņi nāks atklāsme, kas palīdzēs izdarīt izvēli, citādi nāksies iet uz Novikontas Jūras koledžu.

Esi apsvērusi domu nākt VJĢS žūrijā pēc absolvēšanas?

Līdz šim brīdim nebiju apsvērusi, bet varbūt kādreiz varētu..

Ir forši taisīt uzdevumus un pamatīgāk izpētīt interesantas tēmas, kuru pētīšanai citkārt neatrastos motivācijas. Un, protams, pica arī!

Labi, ja tur ir pica, tad esmu ar mieru! :D