Klāt cīņa par Vidzemes čempiona titulu!

Post date: Dec 05, 2012 3:43:34 PM

Pēc divu mēnešu pārtraukuma atsāksies VJĢS 2012./13. gada sezona. Un atsāksies ar nopietnākajām sacensībām šajā sezonā - Vidzemes Atklāto olimpiādi!

Pērn par Vidzemes absolūto čempionu kļuva Mārcis Šķēls (MVĢ), kam arī šogad ir iespēja šādu panākumu atkārtot! Iespēja uzvarēt atkārtoti savā klašu grupā ir arī Miķelim Rikveilim un Kristeram Zīveram, kuri noteikti cer arī uz absolūtā uzvarētāja godu. Pērn 10 punktu robežās finišēja 8 jaunie ģeogrāfi un arī šīs sezonas pirmā nodarbība pierāda, ka spēcīgāko dalībnieku līmenis ir vienlīdz augsts, Atklāto olimpiādi sagaidot bez viena izteikta favorīta.

Atklātās olimpiādes vidusskolas klašu grupu uzvarētāji jau būs nodrošinājuši dalību valsts olimpiādē - tā teikt, pirmais solis uz Japānu, kur nākošvasar norisināsies Pasaules ģeogrāfijas olimpiāde, būs veikts. Solis, lai VJĢS atkal būtu pasaulē pārstāvēta un, kas zina, Vidzemei arī kādu medaļu pārvestu.

Līdz Pasaules olimpiādei gan vēl 7 mēneši, tādēļ šobrīd krietni aktuālāks ir jautājums, kurš Vidzemē ir pats stiprākais?!

Olimpiādes sākums: 10:00

Vieta: Vidzemes Augstskolas Konferenču zāle (Cēsu 4)

Dalības maksa: 1Ls/pers.

Līdzi jāņem: Pildspalva un veselais saprāts!

Uz tikšanos!