Gulbenieši uzvar komandu mačos!

Post date: Feb 12, 2017 12:4:7 PM

Par otro vietu līdz pat pēdējiem jautājumiem cīņa norisinājās starp gavenajām favorītēm. Rezultātā pat fotofinišs nelīdzēja un otro vietu dalīja abas Valmieras skolas - Valsts ģimnāzisti, kuru komandas nosaukums jau norāda uz nepilnu komandas sastāvu, komanda "Trijatā jautrāk!" (Emīls Ralfs Zagorskis, Roberts Birnis, Pēteris Štāls), kā arī Pārgaujnieku allaž spēcīgākā komanda "Sotax" (Artūrs Ķelpe, Uldis, Rihards Radziņš, Danīls Ņikoforovs, Emīls Krasts). Labāko sešu komandu skaitā arī abas MVĢ spēcīgākās komandas, kā arī VPĢ otrā komanda. Abas Pārgaujas ģimnāzijas komandas, kā arī VVĢ līdervienība, starp balvām ieguva arī iespēju apmeklēt Valmiera/Ordo basketbola kluba spēli pret VEF Rīga!

Nākošās komandu sacensības norisinās jau 2018.gadā, savukārt, VJĢS šosezon vēl atlikušas divas tikšanās reizes, no kurām nākošā jau marta sākumā! Uz tikšanos!

11.februārī aizvadītas ikgadējās Vidzemes skolu komandu sacensības, pulcējot ne vien labākos, bet arī pret slimībām izturīgākos novadniekus. Ja pirmo 7 gadu laikā uzvarējušas ir tikai Valmieras un Madonas skolas, tad šogad beidzot šo panākumu sēriju izdevies pārtraukt citas pilsētas komandai! Žūrija uz komandu mačiem allaž sagatavojusi punktiem bagātus un laikietilpīgus uzdevumus, šogad pārbaudot gan Latvijas novadu karti (zināmu kā "lielais haoss"), gan par klasiku kļuvušo koordinātu karti, bet Baltkrievija tika nolemta izkrāsošanai.

Par galvenajām favorītēm pamatoti tika uzskatītas visas iepriekš uzvaras guvušās - Valmieras Valsts un Pārgaujas ģimnāzijas, kā arī abas Madonas Valsts ģimnāzijas komandas. Pārsteigumus varēja sagaidīt no spēcīgākajām Cēsu, Gulbenes un Smiltenes komandām. Gulbeniešiem tiešām izdevās pārsteigt, izcīnot panākumu ļoti sīvā cīņā. Par labāko komandu šajā sezonā kļuva "Gulbene asarām netic", kuras rindās Kārlis Bošs, Georgs Gibala, Gunārs Ābeltiņš un Elza Pilsneniece!