Bošs, Supe un Dvēselītis - topošie eirokrāti!

Post date: Oct 20, 2018 2:39:2 PM

Skolu kopvērtējumā vadībā izvirzījusies Gulbenes novada Valsts ģimnāzija, kas apsteigusi pirmās nodarbības izcilniekus Valmieras Valsts ģimnāzistus.

Nākamā nodarbība gaidāma pēc nedaudz vairāk kā mēneša, kad 1.decembrī skatīsim vienu no ģeogrāfijas pamatvērtībām - cilvēkģeogrāfiju!

Absolūtajā vērtējumā TOP 3 labākie rezultāti katras klašu grupas uzvarētājiem, turklāt viena punkta robežās. Pat pēc visu darbu caurlūkošanas žūrija fiksēja neizšķirtu un izsniedza divus nodarbības absolūtā uzvarētāja diplomus - Artūram Supem un Kārlim Bošam (attēlā pirmie divi no labās puses)!

Vidusskolas grupā labāko trio pārkāpa 100 punktu atzīmi, tomēr uzvarētājs jau atkal izrādījās Kārlis Bošs (Gulbenes novada Valsts ģimnāzija). Augstvērtīgas punktu summas sasniedza arī Eduards Zigfrīds Aveniņš un Dāvis Palieks (abi Madonas Valsts ģimnāzija).

Jau atkal viskuplāk pārstāvēta bija 8./9.klašu grupa, kurā otro panākumu sezonā svinēja Mārtiņš Dvēselītis (Kusas pamatskola). Otru labāko punktu summu ieguva Jānis Saverass (Valmieras Valsts ģimnāzija), bet trešās vietas diploms tika Danielam Dadzītim (Cēsu 2.pamatskola).

Kopš 2004.gada Latvija ir pilntiesīga Eiropas Savienības dalībvalsts. Esam gan Šengenas zonā, gan euro lietotāji. Šī mācību gada otrajā nodarbībā noskaidrojām, cik labi savu savienību esam iepazinuši, žūrijai piedāvājot jautājumus gan no politiskās un dabas ģeogrāfijas, gan kultūras jomas. 82 skolēni no 17 Vidzemes skolām ieradās sevi pārbaudīt, kā arī pacīnīties par našķiem no tālās Vjetnamas.

6./7.klašu grupā lielisks sniegums Artūram Supem (Cēsu 1.pamatskola), kurš uzrādīja labākos rezultātus teju visās žūrijas piedāvātajās tēmās. Otro un trešo vietu ieguva Gulbenes novada Valsts ģimnāzisti, attiecīgi Linards Grava un Samanta Savicka.