Ķīlis uzvar arī saimniecības un tehnoloģiju nodarbībā

Post date: Oct 14, 2019 12:48:2 PM

Vidusskolas grupā labākā summa Andrejam Ķīlim (Cēsu Valsts ģimnāzija), bet līdzvērtīgajā sekotāju grupā par nieka tiesu labāks izrādījās Ralfs Bormanis (Madonas Valsts ģimnāzija). Trešās vietas diploms Mārtiņam Mārcim Pružinskim (Valmieras Valsts ģimnāzija).

8./9.klašu grupā pārliecinoši labākais Artūrs Supe (Cēsu 1.pamatskola), bet sacensībā par otro vietu labākais izrādījās Artūrs Strakšs (Siguldas Valsts ģimnāzija), kurš apsteidza Linardu Gravu (Gulbenes novada valsts ģimnāzija).

12.oktobrī Vidzemes Augstskolas telpās rosījās vairāk kā 100 skolēni no visas Vidzemes, lai mērotos spēkiem saimnieciskās ģeogrāfijas un moderno un ne tik moderno tehnoloģiju jautājumos. Žūrija bija sarūpējusi plašu jautājumu spektru, turpinot šosezon iesākto tradīciju ar sarežģīto un pavisam sarežģīto jautājumu bagātību.

6./7.klašu grupā pie panākuma tika Jānis Ošiņš no Smiltenes vidusskolas, pārliecinoši aizvadot nodarbības sacensības. Jēkabs Kaķis (Valmieras Viestura vidusskola) par mata tiesu apsteidza Kristianu Deivu Grīviņu (Valmieras Valsts ģimnāzija) cīņā par otro vietu.

Nodarbības absolūtajā vērtējumā atkal labākais Andrejs Ķīlis, apsteidzot Artūru Supi un Ralfu Bormani, kā arī visus pārējos, protams. Skolu vērtējumā labāko punktu summu sakrāja Cēsu Valsts ģimnāzija, mazliet pietuvujoties līderiem no Valmieras Valsts ģimnāzijas.

Nākamā nodarbība novembrī, kad skatīsim dabu starp tropu lokiem. Uz tikšanos!